RESULTS 2004-2018
Historie Kampioenschappen 2005 - 2018
In het oranje Guust z'n podium/beker plaatsen van de kampioenschappen.
* Alleen kampioenschappen opgenomen die volledig gereden zijn, voor resultaten losse wedstrijden, zie hier onder.
Jaar |
Kampioenschap * | Nat | Niveau | Klasse | P |
2018 | DKM | D | Nat | KZ2 | 10 |
CIK FIA KZ EK | F | EK | KZ | 22 | |
CIK FIA KZ WK | F | WK | KZ | 13 | |
2017 | CIK FIA KZ WK | F | WK | KZ | 14 |
2016 | Chrono.nl 2T NK | NL | NK | KZ2 | 1 |
DKM | D | Nat | KZ2 | 6 | |
CIKFIA World Champs | S | WK | KZ | 9 | |
2015 | DKM | D | Nat | KZ2 | 5 |
2014 | Wintercup | NL | Open | KZ2 | 2 |
CIK FIA KZ2 EK | F | EK | KZ2 | 19 | |
DKM | D | Nat | KZ2 | 5 | |
2013 | CIK FIA KZ2 WK | Fr | WK | KZ2 | 15 |
CIK FIA KZ2 EK | B | EK | KZ2 | 15 | |
DKM | D | Nat | KZ2 | 19 | |
SHW Clubkampioenschap | NL | Club | KZ2 | 5 | |
Zuid Hollands Kampioenschap | NL | Club | KZ2 | 1 | |
GP Strijen | NL | Club | KZ2 | 2 | |
2012 | BNL | B | Open | KZ2 | 7 |
SHW | NL | Club | KZ2 | 2 | |
Zuid Hollands Kampioenschap | NL | Club | KZ2 | 4 | |
GP Strijen | NL | Club | KZ2 | 2 | |
2011 | Rotax Racing Days | NL | Open | Rotax Max Junioren | 1 |
Dutch Rotax Max Challenge | NL | NK | Rotax Max Junioren | 2 | |
BNL | B | Open | Rotax Max Junioren | 3 | |
Rotax Max Euro Challenge | EUR | EK | Rotax Max Junioren | 5 | |
Grand Finals | VAE | WK | Rotax Max Junioren | 8 | |
2010 | DRMC | NL | NK | Rotax Max Junioren | 9 |
GP Strijen | NL | Club | Rotax Max Junioren | 1 | |
2009 | DRMC | NL | NK | Rotax Max Junioren | 10 |
2008 | NAB NFK | NL | NK | NFK KF3 | 3 |
SHW | NL | Club | NFK KF3 | 5 | |
GP Strijen | NL | Club | NFK KF3 | 2 | |
2007 | NAB NFK | NL | NK | NFK Mini Junioren | 1 |
HB Cup | NL | Open | NFK Mini Junioren | 1 | |
SHW | NL | Club | NFK Mini Junioren | 1 | |
Zuid Hollands Kampioenschap | NL | Club | NFK Mini Junioren | 3 | |
2006 | NAB NFK | NL | NK | NFK Mini Junioren | 5 |
SHW | NL | Club | NFK Mini Junioren | 3 | |
GP Strijen | NL | Club | NFK Mini Junioren | 2 | |
Zuid Hollands Kampioenschap | NL | Club | NFK Mini Junioren | 3 | |
2005 | SHW | NL | Club | NFK Mini Junioren | 15 |
GP Strijen poule B | NL | Club | NFK Mini Junioren | 3 | |
Zuid Hollands Kampioenschap | NL | Club | NFK Mini Junioren | 15 |
2017 KZ2 (NK, DKM) en KZ (WK) Schakelklasse
CIKFIA | WK | WorldChamps KZ | 14 | |
Datum | Evenement | Niv | Plaats | Res |
6/10-9 | CIK FIA | WK | Wackersdorf (D) | 14 |
1-10 | NK KZ2 | NL | Genk (B) | 4 |
20/22-10 | DSKM | D | Lonato (I) |
8 9 |
2016 KZ2 (NK, DKM) en KZ (WK) Schakelklasse
CIKFIA | WK | WorldChamps KZ | 9 | |
DKM | D | DSKM | 6 | |
ChronoRacing | NL | NK 2-takt | 1 | |
Datum | Evenement | Niv | Plaats | Res |
30-01 31-01 |
Wintercup | O | Kerpen (D) | 2 |
18-03 20-03 |
NK1 | NL | Berghem | 1 |
08-04 10-04 |
NK2 | NL | Hahn (D) | 3 |
29-04 01-05 |
DKM1 | D | Wackersdorf (D) |
20 12 |
20-05 22-05 |
NK3 | NL | Veldhoven |
4 |
10-06 12-06 |
DKM2 | D | Ampfing (D) |
3 4 |
17-06 19-06 |
NK4 | NL | Kerpen D) | 1 |
15-07 17-07 |
DKM3 | D | Genk (B) |
17 11 |
19-08 21-08 |
NK5 | NL | Berghem |
1 |
01-09 04-09 |
WK CIK FIA | WK | Kristianstad (Z) |
9 |
09-09 11-09 |
DKM4 | D | Oschersleben (D) |
9 7 |
23-09 25-09 |
DKM5 | D | Kerpen (D) |
6 1 |
30-09 02-10 |
NK6 | NL | Genk (B) | 2 |
2015 KZ2 Schakelklasse
Datum | Evenement | Niv | Plaats | Res |
DKM | D | 5 | ||
20-02 22-02 |
Wintercup | O | Lonato(I) | dns |
15-04 19-04 |
CIK FIA EK1 | EK | Sarno (I) | dns |
01-05 03-05 |
DKM1 | D | Wackersdorf (D) |
8 4 |
16-05 17-05 |
NK | NL | Kerpen (D) |
5 |
12-06 14-06 |
DKM2 | D | Genk (B) |
7 14 |
18-07 19-07 |
NK | NL | Berghem | 1 |
31-07 02-08 |
DKM3 | D | Ampfing (D) |
7 6 |
04-09 06-09 |
DKM4 | D | Oschersleben (D) |
6 5 |
02-10 04-10 |
DKM5 | D | Kerpen (D) |
23 7 |
18-11 22-11 |
SKUSA | O | Las Vegas (USA) | dnf |
2014 KZ2 Schakelklasse
2014 | Kampioenschappen | |||
Open Winter Serie | Open | (2 van 2 events) | 2 | |
CIK FIA KZ2 | EK | (2 van 3 events) | 19 | |
DKM | D | (5 van 5 events) | 5 | |
Datum | Evenement | Niv | Plaats | Res |
19-01 | Open winter 1 | O | Kerpen (D) | 4 |
23-02 | Open winter 2 | O | Berghem | 3 |
29-03 30-03 |
NK1 | NK | Berghem | 1 |
01-05 04-05 |
DKM1 | D | Ampfing (D) |
6 23 |
11-06 15-06 |
CIK FIA EK1 | EK | Genk (B) |
26 dns |
27-06 29-06 |
DKM2 | D | Wackersdorf(D) |
8 3 |
23-07 23-07 |
CIK FIA EK3 | EK | Kristianstad(S) |
dnf 13 |
14-08 17-08 |
DKM3 | D | Oschersleben(D) |
10 dnf |
11-09 14-09 |
DKM4 | D | Kerpen (D) |
8 5 |
02-10 05-10 |
DKM5 | D | Genk (B) |
5 13 |
2013 KZ2 Schakelklasse
Datum | Evenement | Niv | Plaats | R |
DKM | Nat | 19 | ||
CIK FIA WK KZ2 | WK | 15 | ||
CIK FIA EK KZ2 | EK | 15 | ||
SHW Clubkampioenschap | Club | 5 | ||
Zuid Hollands Kampioenschap | Club | 1 | ||
GP Strijen | Club | 2 | ||
14-02 17-02 |
Wintercup | It | Lonato | DNS |
10-03 | Speakeren mini-cursus SHW | Strijen | ||
24-03 | SHW1 | Club | Strijen |
2 |
07-04 |
Speakeren BMC1 | Genk | ||
12-04 14-04 |
DKM1 | D | Ampfing | 26 |
21-04 |
SHW2 | Club | Strijen | 2 |
03-05 05-05 |
DKM2 | D | Wackersdorf | 15 |
19-05 |
SHW3/Grand Prix van Strijen | Club | Strijen | 2 |
29-05 02-06 |
WSK Euro Series 4 | EK | Genk | 8 |
09-06 |
NK | Berghem | 15 | |
23-06 |
Speakeren BMC Summercup |
Kerpen | ||
26-06 30-06 |
EK | Genk | 9 | |
12-07 14-07 |
DKM3 |
D | Kerpen | 20 |
04-08 |
Speakeren BMC3 |
Genk | ||
16-08 18-08 |
DKM4 |
D | Hahn | 8 |
25-08 |
SHW4/Zuid-Hollands Kampioenschap |
Club | Strijen | 1 |
18-09 22-09 |
CIK FIA World Championship KZ2 | WK | Varennes | 15 |
11-10 13-10 |
DKM5 | D | Genk | 11 |
19-10 20-10 |
Ciao Thomas Knopper race | O | Kerpen | DNF |
2012 KZ2 Schakelklasse
Datum | Wedstrijd | P |
01-04 | SHW 1 Strijen |
5 |
07-04 08-04 |
BNL 1 Genk | 3 |
29-04 |
SHW 2 Strijen | 3 |
19-05 20-05 |
BNL 2 Ostricourt | 3 |
27-05 |
SHW 3 / GP Strijen | 2 |
06-06 10-06 |
CIK FIA EK Wackersdorf |
DNS |
17-08 19-08 |
DKM4 Hahn |
9 |
26-08 |
BNL 3 Genk |
7 |
09-09 |
SHW 4 / ZHK |
4 |
07-10 |
SHW 5 Strijen | 6 |
12-10 14-10 |
DKM5 Genk | 18 |
2011 Rotax Max Junioren
DATUM | WEDSTRIJD | P |
30-01 | Il trofei invierno Campillos | 11 |
13-02 | Euro Wintercup Campillos | 7 |
13-03 | Super One 1 Whilton Mill | 20 |
20-03 |
DRMC 1 Veldhoven | 4 |
03-04 | RMEC 1 Genk | 12 |
10-04 | Super One 2 Shenington | 19 |
24-04 | BNL 1 Genk | 8 |
01-05 | DRMC 2 Emmen | 4 |
14-05 15-05 |
RRD 1 Berghem | 1 |
21-05 22-05 |
BNL 2 Ostricourt | 3 |
25-05 29-05 |
RMEC 2 Wackersdorf | 5 |
04-06 | DRMC 3 Kerpen | 2 |
05-06 | DRMC 4 Kerpen | 9 |
03-07 | DRMC 5 Berghem | 2 |
07-07 31-07 |
RMEC 3 Thy | 9 |
20-08 21-08 |
BNL 3 Genk | 5 |
03-09 | DRMC 6 Hahn | 2 |
04-09 | DRMC 7 Hahn | 3 |
11-09 | RMEC 4 Angerville | 15 |
01-10 02-10 |
RRD 2 Veldhoven | 2 |
23-10 | DRMC 8 Berghem | 3 |
23-11 26-11 |
Grand Finals 2011 Al Ain | 8 |
Link jaarboek 2011
2010 Rotax Max Junioren
Chrono | DRMC | 09 | |
DATUM | WEDSTRIJD | P | MATERIEEL |
24-01 | Wintercup 1 Veldhoven | 08 | Maddox Rotax S |
07-03 | DRMC 1 Kerpen | 07 | Maddox Rotax T |
28-03 | RMEC 1 Salbris | 18 | Maddox Rotax T |
11-04 | DRMC 2 Spa-Francorch | 07 | Maddox Rotax S |
16-05 | DRMC 3 Veldhoven | 10 | Maddox Rotax S |
23-05 | Grand Prix Strijen | 01 | Maddox Rotax K |
30-05 | RMEC 2 Wackersdorf | DNS | Maddox Rotax S |
06-06 | DRMC 4 Berghem | 09 | Maddox Rotax S |
04-07 | DRMC 5 Hahn | 05 | Maddox Rotax S |
25-7 | SHW Clubrace 3 Strijen | 01 | Maddox Rotax K |
7/8-8 | BNL 3 | 08 | Maddox Rotax K |
29-08 | DRMC 6 Velhoven | 20 | Maddox Rotax S |
12-09 | MBKC 8 Wigan UK | 11 | Gillard Rotax |
26-09 | DRMC 7 Kerpen | 10 | Maddox Rotax |
10-10 | Super One Wigan UK | dnf | Gillard Rotax |
17-10 | DRMC 8 Berghem | 08 | Intrepid Rotax |
2009 Rotax Max Junioren
Chrono | DRMC | 10 | |
DATUM | WEDSTRIJD | P | MATERIEEL |
08-02 | Wintercup Berghem | 20 | Birel Rotax |
08-03 | DRMC1 Berghem | 35 | Birel Rotax |
05-04 | DRMC2 Veldhoven | 14 | Birel Rotax |
03-05 | DRMC3 Kerpen [D] | 10 | Birel Rotax |
24-05 | DRMC4 Berghem | 11 | Birel Rotax |
06-06 07-06 |
BNL1 Genk [B] | 6 | Birel KF3 TM |
21-06 | DRMC5 Veldhoven | 8 | Birel Rotax |
22-08 | DRMC6 Veldhoven | 13 | Birel Rotax |
27-09 | DRMC7 Genk [B] | 6 | Birel Rotax |
18-10 | DRMC8 Berghem | 10 | Birel Rotax |
2008 KF3
NFK NK Klassement | 3e | |
Clubraces Strijen | 5e | |
WEDSTRIJD | P | MATERIEEL |
NK 6 Genk (B) | 9e | VanKart TM |
Clubrace 5 Strijen | 4e | VanKart TM |
Clubrace 4 Strijen | 5e | VanKart TM |
NK 5 Emmen | 3e | VanKart TM |
NK 4 Kerpen | 8e | VanKart TM |
NK 3 Berghem | 2e | VanKart TM |
Clubrace 3 Strijen | 4e | VanKart TM |
NK 2 Lelystad | 2e | VanKart TM |
Grand Prix Strijen | 2e | VanKart TM |
NK 1 Veldhoven | 6e | VanKart TM |
Clubrace 2 Strijen |
1e
|
VanKart TM |
Clubrace 1 Strijen | 5e | VanKart TM |
2007 trofeeën Klasse Mini Junioren
NAB NFK Nederlands Kampioen A1
Kampioen HB Cup der Lage Landen A2
KCHW Club Kampioen A2
KCHW Club Wissel Trofee
Lotta Hellberg Memorial Wisseltrofee
2007 Mini-junioren
NFK NK |
1e
|
VanKart Parilla A1 |
HB cup |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
Clubwedstrijden Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
WEDSTRIJD | P | MATERIEEL |
Clubwedstrijd 5 Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
NK 6 Lelystad | 1e | VanKart Parilla A1 |
Clubwedstrijd 4 Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
NK 5 Veldhoven | 2e | VanKart Parilla A1 |
ZH Kampioenschap |
3e
|
VanKart Parilla A2 |
HB Cup 4 Amsterdam |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
NK 4 Berghem |
1e
|
VanKart Parilla A1 |
Clubwedstrijd 3 Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
NK 3 Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A1 |
HB Cup 3 Lelystad |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
Clubwedstrijd 2 Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
NK 2 Emmen |
1e
|
VanKart Parilla A1 |
HB cup 2 Venray |
2e
|
VanKart Parilla A2 |
Clubwedstrijd 1 Strijen |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
NK 1 Amsterdam |
5e
|
VanKart Parilla A1 |
HB cup 1 Genk (B) |
1e
|
VanKart Parilla A2 |
2006 Mini-junioren
NK Klassement 2006 | 5e | |
Clubwedstrijd 2006 | 3e | |
WEDSTRIJD | P | MATERIEEL |
NK 5 Lelystad | 6e | VanKart; Parilla |
Clubwedstrijd 5 Poule A |
1e
|
VanKart; Parilla |
NK 4 Veldhoven | 3e | VanKart; Parilla |
NK 3 Veldhoven | 3e | VanKart; Parilla |
ZH Kampioenschap | 3e | VanKart; Comer |
Clubwedstrijd 4 Poule A | 3e | VanKart; Parilla |
Grand Prix Strijen | 2e | PDB Lotta; Parilla |
NK 2 Amsterdam | 14e | PDB Lotta; Comer |
Clubwedstrijd 3 Poule A | 6e | PDB Lotta; Comer |
KMK Open Lelystad | 3e | PDB Lotta; Comer |
Clubwedstrijd 2 Poule A | 4e | PDB Lotta; Comer |
NK 1 Emmen | 5e | PDB Lotta; Comer |
Clubwedstrijd 1 Poule A | 2e | T-Rex; Parilla |
Wintercup A'dam KNAF | 4e | T-Rex; Comer KNAF |
2005 Mini-junioren
Clubwedstrijd 2005 | 15e | |
WEDSTRIJD | P | MATERIEEL |
Clubwedstrijd 5 Strijen Poule B | 9e | T-Rex; Gillard |
Clubwedstrijd 4 Strijen Poule B | 22e | T-Rex; Gillard |
ZH Kampioenschap Strijen | 15e | Topkart |
Grand Prix Strijen Poule B | 3e | Topkart |
Clubwedstrijd 3 Strijen Poule B | 4e | Topkart |
Clubwedstrijd 2 Strijen Poule B | 16e | Topkart |
Clubwedstrijd 1 Strijen Poule B | 14e | Topkart |