RESULTS 2004-2018

Historie Kampioenschappen 2005 - 2018

In het oranje Guust z'n podium/beker plaatsen van de kampioenschappen.

* Alleen kampioenschappen opgenomen die volledig gereden zijn, voor resultaten losse wedstrijden, zie hier onder.


Jaar
Kampioenschap * Nat Niveau Klasse P
2018 DKM D Nat KZ2 10
  CIK FIA KZ EK F EK KZ 22
  CIK FIA KZ WK F WK KZ 13
2017 CIK FIA KZ WK F WK KZ 14
2016 Chrono.nl 2T NK NL NK KZ2 1
  DKM D Nat KZ2 6
  CIKFIA World Champs S WK KZ 9
2015 DKM D Nat KZ2 5
2014 Wintercup NL Open KZ2 2
  CIK FIA KZ2 EK F EK KZ2 19
  DKM D Nat KZ2 5
2013 CIK FIA KZ2 WK Fr WK KZ2 15
  CIK FIA KZ2 EK B EK KZ2 15
  DKM D Nat KZ2 19
  SHW Clubkampioenschap NL Club KZ2 5
  Zuid Hollands Kampioenschap NL Club KZ2 1
  GP Strijen NL Club KZ2 2
2012 BNL B Open KZ2 7
  SHW NL Club KZ2 2
  Zuid Hollands Kampioenschap NL Club KZ2 4
  GP Strijen NL Club KZ2 2
2011 Rotax Racing Days NL Open Rotax Max Junioren 1
  Dutch Rotax Max Challenge NL NK Rotax Max Junioren  2
  BNL B Open  Rotax Max Junioren  3
  Rotax Max Euro Challenge EUR EK Rotax Max Junioren  5
  Grand Finals VAE WK Rotax Max Junioren  8
2010 DRMC NL NK Rotax Max Junioren 9
  GP Strijen NL Club Rotax Max Junioren  1
2009 DRMC NL NK Rotax Max Junioren 10
2008 NAB NFK NL NK NFK KF3 3
  SHW NL Club NFK KF3  5
  GP Strijen NL Club NFK KF3  2
2007 NAB NFK NL NK NFK Mini Junioren 1
  HB Cup NL Open  NFK Mini Junioren  1
  SHW NL Club NFK Mini Junioren  1
  Zuid Hollands Kampioenschap NL Club NFK Mini Junioren  3
2006 NAB NFK NL NK NFK Mini Junioren 5
  SHW NL Club NFK Mini Junioren  3
  GP Strijen NL Club NFK Mini Junioren  2
  Zuid Hollands Kampioenschap NL Club NFK Mini Junioren  3
2005 SHW NL Club NFK Mini Junioren  15
  GP Strijen poule B NL Club NFK Mini Junioren  3
  Zuid Hollands Kampioenschap NL Club NFK Mini Junioren  15

 

2017 KZ2 (NK, DKM) en KZ (WK) Schakelklasse

  CIKFIA WK WorldChamps KZ 14
Datum Evenement Niv Plaats Res
6/10-9 CIK FIA  WK Wackersdorf (D) 14
1-10 NK KZ2 NL Genk (B) 4
20/22-10 DSKM D Lonato (I)

8

9

2016 KZ2 (NK, DKM) en KZ (WK) Schakelklasse

  CIKFIA WK WorldChamps KZ 9
  DKM D DSKM 6
  ChronoRacing NL NK 2-takt 1
Datum Evenement Niv Plaats Res

30-01

31-01

Wintercup O Kerpen (D) 2

18-03

20-03

NK1 NL Berghem  1

08-04

10-04

NK2 NL Hahn (D) 3

29-04

01-05

DKM1 D Wackersdorf (D)

 20

12

20-05

22-05

NK3 NL Veldhoven 

4

10-06

12-06

DKM2 D Ampfing (D)

3

4

17-06

19-06

NK4 NL Kerpen D)   1

15-07

17-07

DKM3 D Genk (B)

 17

11

19-08

21-08

NK5 NL Berghem  

1

01-09

04-09

WK CIK FIA WK Kristianstad (Z)

9

09-09

11-09

DKM4 D Oschersleben (D)

 9

7

23-09

25-09

DKM5 D Kerpen (D)

 6

1

30-09

02-10

NK6 NL Genk (B)  2

2015 KZ2 Schakelklasse

Datum Evenement Niv Plaats Res
  DKM D   5

20-02

22-02

Wintercup O Lonato(I) dns 

15-04

19-04

CIK FIA EK1 EK Sarno (I) dns 

01-05

03-05

DKM1 D Wackersdorf (D)

8

4

16-05

17-05

NK NL Kerpen (D)

5

12-06

14-06

DKM2 D Genk (B)

7

14

18-07

19-07

NK NL Berghem 1

31-07

02-08

DKM3 D Ampfing (D)

7

6

04-09

06-09

DKM4 D Oschersleben (D)

6

5

02-10

04-10

DKM5 D Kerpen (D)

23

7

18-11

22-11

SKUSA O Las Vegas (USA) dnf 

 

2014 KZ2 Schakelklasse

2014 Kampioenschappen      
  Open Winter Serie Open  (2 van 2 events)  2
  CIK FIA KZ2 EK (2 van 3 events)   19
  DKM D (5 van 5 events) 5
Datum Evenement Niv Plaats Res
19-01 Open winter 1 O Kerpen (D)  4
23-02 Open winter 2 O Berghem  3

29-03

30-03

NK1 NK Berghem  1

01-05

04-05

DKM1 D Ampfing (D)

 6

23

11-06

15-06

CIK FIA EK1 EK Genk (B)

26

dns

27-06

29-06

DKM2 D Wackersdorf(D)

 8

3

23-07

23-07

CIK FIA EK3 EK Kristianstad(S)

 dnf

13

14-08

17-08

DKM3 D Oschersleben(D)

 10

dnf

11-09

14-09

DKM4 D Kerpen (D)

 8

5

02-10

05-10

DKM5 D Genk (B)

 5

13

 

2013 KZ2 Schakelklasse

 

Datum Evenement  Niv  Plaats  R
  DKM Nat   19
  CIK FIA WK KZ2 WK   15
  CIK FIA EK KZ2 EK   15
  SHW Clubkampioenschap Club   5
  Zuid Hollands Kampioenschap  Club   1
  GP Strijen Club   2

14-02

17-02

Wintercup It  Lonato DNS 
10-03 Speakeren mini-cursus SHW   Strijen  
24-03 SHW1 Club Strijen

2 

07-04

Speakeren BMC1   Genk  

12-04

14-04

DKM1 D Ampfing 26 

21-04

SHW2 Club Strijen 2

03-05

05-05

DKM2 D Wackersdorf 15 

19-05

SHW3/Grand Prix van Strijen Club Strijen  2

29-05

02-06

WSK Euro Series 4 EK Genk

09-06

Dutch Open Championship 2

NK Berghem 15

23-06

Speakeren BMC Summercup

  Kerpen  

26-06

30-06

CIK FIA European Championship 2

EK Genk  9

12-07

14-07

DKM3

D Kerpen 20

04-08

Speakeren BMC3

  Genk  

16-08

18-08

DKM4

D Hahn  8

25-08

SHW4/Zuid-Hollands Kampioenschap

Club Strijen  1

18-09

22-09

CIK FIA World Championship KZ2 WK Varennes  15

11-10

13-10

DKM5 D Genk 11

19-10

20-10

Ciao Thomas Knopper race O Kerpen  DNF



2012 KZ2 Schakelklasse

 

Datum Wedstrijd P
01-04 SHW 1 Strijen

  5

07-04

08-04

BNL 1 Genk   3

29-04

SHW 2 Strijen   3 

19-05

20-05

BNL 2 Ostricourt    3 

27-05

SHW 3 / GP Strijen   2 

06-06

10-06

CIK FIA EK Wackersdorf

 DNS

17-08

19-08

DKM4 Hahn

  9 
26-08

BNL 3 Genk

  7

09-09

SHW 4 / ZHK

  4

07-10

SHW 5 Strijen   6 

12-10

14-10

DKM5 Genk 18

2011 Rotax Max Junioren

DATUM WEDSTRIJD P
30-01 Il trofei invierno Campillos 11
13-02 Euro Wintercup Campillos 7
13-03 Super One 1 Whilton Mill 20

20-03

DRMC 1 Veldhoven 4
03-04 RMEC 1 Genk 12
10-04 Super One 2 Shenington 19
24-04 BNL 1 Genk 8
01-05 DRMC 2 Emmen 4

14-05

15-05

RRD 1 Berghem 1

21-05

22-05

BNL 2 Ostricourt 3

25-05

29-05

RMEC 2 Wackersdorf 5
04-06 DRMC 3 Kerpen 2
05-06 DRMC 4 Kerpen 9
03-07 DRMC 5 Berghem 2

07-07

31-07

RMEC 3 Thy 9

20-08

21-08

BNL 3 Genk 5
03-09 DRMC 6 Hahn 2
04-09 DRMC 7 Hahn 3
11-09 RMEC 4 Angerville 15

01-10

02-10 

RRD 2 Veldhoven   2
23-10 DRMC 8 Berghem  3

23-11

26-11

Grand Finals 2011 Al Ain 8

 

Link jaarboek 2011 

2010 Rotax Max Junioren

Chrono DRMC 09   
DATUM WEDSTRIJD P MATERIEEL
24-01 Wintercup 1 Veldhoven 08 Maddox Rotax S 
07-03  DRMC 1 Kerpen  07 Maddox Rotax T 
28-03  RMEC 1 Salbris  18  Maddox Rotax T 
11-04 DRMC 2 Spa-Francorch 07 Maddox Rotax S
16-05 DRMC 3 Veldhoven 10 Maddox Rotax S
23-05 Grand Prix Strijen 01 Maddox Rotax K
30-05 RMEC 2 Wackersdorf DNS Maddox Rotax S
06-06 DRMC 4 Berghem 09 Maddox Rotax S
04-07 DRMC 5 Hahn 05 Maddox Rotax S
25-7 SHW Clubrace 3 Strijen  01 Maddox Rotax K
7/8-8 BNL 3 08 Maddox Rotax K
29-08  DRMC 6 Velhoven 20  Maddox Rotax S
12-09 MBKC 8 Wigan UK 11 Gillard Rotax
26-09 DRMC 7 Kerpen 10 Maddox Rotax
10-10 Super One Wigan UK dnf  Gillard Rotax
17-10 DRMC 8 Berghem 08  Intrepid Rotax

2009 Rotax Max Junioren

 

Chrono DRMC 10   
DATUM WEDSTRIJD P MATERIEEL
08-02 Wintercup Berghem 20 Birel Rotax
08-03  DRMC1 Berghem 35  Birel Rotax 
05-04  DRMC2 Veldhoven  14 Birel Rotax 
03-05  DRMC3 Kerpen [D]  10 Birel Rotax 
24-05  DRMC4 Berghem  11 Birel Rotax 

06-06

07-06

BNL1 Genk [B]  6 Birel KF3 TM
21-06 DRMC5 Veldhoven   8 Birel Rotax 
22-08 DRMC6 Veldhoven  13 Birel Rotax 
27-09 DRMC7 Genk [B]   6 Birel Rotax 
18-10 DRMC8 Berghem 10 Birel Rotax

2008 KF3

 

NFK NK Klassement  3e  
Clubraces Strijen  5e  
WEDSTRIJD P MATERIEEL 
NK 6 Genk (B)   9e  VanKart TM 
Clubrace 5 Strijen   4e  VanKart TM 
Clubrace 4 Strijen  5e  VanKart TM 
NK 5 Emmen  3e VanKart TM 
NK 4 Kerpen  8e VanKart TM 
NK 3 Berghem 2e VanKart TM
Clubrace 3 Strijen 4e VanKart TM
NK 2 Lelystad 2e VanKart TM
Grand Prix Strijen  2e VanKart TM
NK 1 Veldhoven  6e VanKart TM 
Clubrace 2 Strijen
1e
VanKart TM  
Clubrace 1 Strijen 5e VanKart TM 

2007 trofeeŽn Klasse Mini Junioren

NAB NFK Nederlands Kampioen A1
Kampioen HB Cup der Lage Landen A2
KCHW Club Kampioen A2
KCHW Club Wissel Trofee
Lotta Hellberg Memorial Wisseltrofee

2007 Mini-junioren

NFK NK 
1e
VanKart Parilla A1 
HB cup 
 1e 
VanKart Parilla A2 
Clubwedstrijden Strijen
1e
VanKart Parilla A2 
WEDSTRIJD MATERIEEL 
Clubwedstrijd 5 Strijen
1e
VanKart Parilla A2 
NK 6 Lelystad  1e VanKart Parilla A1 
Clubwedstrijd 4 Strijen
1e
VanKart Parilla A2 
NK 5 Veldhoven  2e VanKart Parilla A1 
ZH Kampioenschap 
3e
VanKart Parilla A2 
HB Cup 4 Amsterdam
1e 
VanKart Parilla A2 
NK 4 Berghem 
1e
VanKart Parilla A1
Clubwedstrijd 3 Strijen
1e
VanKart Parilla A2
NK 3 Strijen 
1e
VanKart Parilla A1 
HB Cup 3 Lelystad
1e 
VanKart Parilla A2 
Clubwedstrijd 2 Strijen
1e 
VanKart Parilla A2 
NK 2 Emmen 
1e 
VanKart Parilla A1 
HB cup 2 Venray 
2e 
VanKart Parilla A2 
Clubwedstrijd 1 Strijen
1e 
VanKart Parilla A2 
NK 1 Amsterdam 
5e 
VanKart Parilla A1 
HB cup 1 Genk (B) 
1e 
VanKart Parilla A2 

2006 Mini-junioren

NK Klassement 2006  5e   
Clubwedstrijd 2006 3e   
WEDSTRIJD MATERIEEL
NK 5 Lelystad    6e VanKart; Parilla 
Clubwedstrijd 5 Poule A
  1e
VanKart; Parilla 
NK 4 Veldhoven    3e VanKart; Parilla 
NK 3 Veldhoven    3e VanKart; Parilla 
ZH Kampioenschap    3e VanKart; Comer 
Clubwedstrijd 4 Poule A   3e VanKart; Parilla 
Grand Prix Strijen    2e PDB Lotta; Parilla 
NK 2 Amsterdam  14e PDB Lotta; Comer 
Clubwedstrijd 3 Poule A    6e PDB Lotta; Comer 
KMK Open Lelystad    3e PDB Lotta; Comer 
Clubwedstrijd 2 Poule A    4e PDB Lotta; Comer 
NK 1 Emmen    5e PDB Lotta; Comer 
Clubwedstrijd 1 Poule A    2e T-Rex; Parilla 
Wintercup A'dam KNAF    4e T-Rex; Comer KNAF 

2005 Mini-junioren

 

Clubwedstrijd 2005  15e  
WEDSTRIJD MATERIEEL
Clubwedstrijd 5 Strijen Poule B 9e T-Rex; Gillard 
Clubwedstrijd 4 Strijen Poule B 22e T-Rex; Gillard 
ZH Kampioenschap Strijen 15e Topkart  
Grand Prix Strijen Poule B            3e Topkart 
Clubwedstrijd 3 Strijen Poule B 4e Topkart 
Clubwedstrijd 2 Strijen Poule B 16e Topkart 
Clubwedstrijd 1 Strijen Poule B 14e Topkart